+48 608 730 134

WIZJA - DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PRZEZ PRAKTYKĘ I DOŚWIADCZANIE

Firma C. C. KONSULTING DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI została powołana do życia w 2007r. we Wrocławiu przez Katarzynę Wróbel-Drozdowską - wyspecjalizowanego  trenera szkoleń umiejętności miękkich, doradcy zawodowego oraz coacha. W 2016 r. firma przekształciła się w C.C.KONSULTING  SP. Z O.O.

Ponad 15 lat wspieramy w rozwoju, świadcząc usługi szkoleniowo-doradcze dla pracowników administracji oraz firm.

Ponadto zajmujemy się rekrutacją i outsorcingiem pracowników w zakresie: nadzoru BHP, inżynierii, nadzoru budowlanego oraz kierowania budową, zarządzania projektami, montażem instalacji (elektryka, AKPiA) i usług spawalniczych.

C.C.KONSULTING SP. Z O.O. powstała dla ludzi z myślą o ludzkich potrzebach i bieżących trudnościach, które wspólnie oswajamy i stawiamy im czoła.

Nieustannie towarzyszy nam rozwój, który jest cenną inspiracją do tworzenia nowych możliwości i rozwiązań.

Posiadamy  wieloletnie doświadczenie w realizacji zadań w zakresie nadzoru i koordynacji BHP dla branży budowlanej, przemysłowej i energetycznej.

C.C.KONSULTING SP. Z O.O. zrzesza trenerów, coachów, specjalistów – praktyków, fachowców z wielu dziedzin.  Prowadzimy specjalistyczne szkolenia na terenie całego kraju. Wykwalifikowana kadra trenerów z powodzeniem realizuje szkolenia w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.


TEORIA SŁUŻY NAM BY DOPASOWAĆ NAJNOWSZE ZMIANY W WIELU DZIEDZINACH DO PRAKTYKI I CODZIENNOŚCI.

Szkolenia oferowane przez C.C.KONSULTING SP. Z O.O. cieszą się zainteresowaniem naszych Klientów głównie przez wzgląd na praktyczne podejście do każdego zagadnienia i fachowość specjalistów, doradców, trenerów oraz coachów.

[referencje]

KORZYŚCI Z PRAGMATYCZNEJ WIZJI

  • PODNIESIENIE PRESTIŻU USŁUG SZKOLENIOWYCH
  • PRZODOWANIE NA RYNKU USŁUG DORADCZO - SZKOLENIOWYCH
  • DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI NA KAŻDYM SZCZEBLU ROZWOJU
  • SATYSFAKCJA KLIENTÓW
  • SKUTECZNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ PRACOWNIKA
  • ŚWIEŻOŚĆ POMYSŁÓW, INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
  • POLEPSZENIE WARUNKÓW PRACY ORAZ WSPÓŁPRACY

Firma C.C.KONSULTING SP. Z O.O. posiada wpis do Instytucji Szkoleniowych