+48 608 730 134
- Czy mógłbyś mi łaskawie powiedzieć, w którą stronę mam pójść?
- Zależy to w dużym stopniu od tego, w któstronę zechcesz pójść – powiedział kot.
- Nie zależy mi na tym, w którą – powiedziała Alicja.
- Więc nie ma znaczenia, w któstronę pójdziesz – powiedział kot.
fragment z „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla

A Ty, wiesz dokąd chcesz pójść?

Coaching to proces określania właściwego kierunku, definiowania celu, podejmowania działań, poszukiwania nowych rozwiązań by wzmocnić Twoją skuteczność i doprowadzić do pożądanych zmian. Sesje coachingowe mają sens i wartość zarówno dla Ciebie - Klienta jak i dla mnie- coacha. Ty odkryjesz pokłady swoich możliwości, ja stworzę Ci obiektywnie najlepsze warunki do zmiany, którą chcesz osiągnąć.

Jako coach pomagam realizować Twój potencjał przez wspieranie, zachęcanie, inspirowanie i przekazywanie odpowiedzialności za Twój indywidualny rozwój.

Coaching wzmocni Twoje poczucie sprawczości w dążeniu do poprawy jakości Twojego życia. Twoje marzenie stanie się celem, który zrealizujesz w określonym przez siebie czasie.

KIM JESTEM?

Nazywam się Katarzyna Wróbel-Drozdowska jestem trenerem umiejętności miękkich oraz coachem. Jako coach spotykam osoby, które chcą dokonać zmiany w swoim dotychczasowym życiu. Sytuacje te często wiążą się z podjęciem pracy,  zmianą pracy, awansem, chęcią doskonalenia wybranych umiejętności, by lepiej wykonywać swoje obowiązki oraz z podjęciem ważnych życiowych decyzji. Współpracuję również z kobietami, które po urlopie opiekuńczo - wychowawczym chcą wrócić na rynek pracy. Prowadzę procesy coachingowe dla tych, którzy w natłoku codzienności nie znajdują czasu dla siebie i zapominają o tym, co jest dla nich ważne. Dla mnie każdy proces coachingowy jest inny i wyjątkowy, ponieważ ludzie bardzo różnią się od siebie.

Prowadzę coaching kariery oraz life coaching w oparciu o kodeks etyczny.

Jestem absolwentką:

  • Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego,
  • Szkoły Trenerów „SIEĆ PLUS” we Wrocławiu (rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne),
  • studiów podyplomowych  WSB we Wrocławiu o specjalizacji Trenera Biznesu,
  • studiów podyplomowych na kierunku Doradca Zawodowy i Edukacyjny,
  • praktycznych studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu na kierunku Coaching.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako sprzedawca, pracownik obsługi Klienta oraz jako Kierownik Sprzedaży, Manager Projektu, Business Development Manager, Dyrektor Ds. Rozwoju. Od 11 lat zarządzam własną firmą szkoleniowo - doradczą C.C.KONSULTING SP. Z O.O. Liczne doświadczenia zawodowe pozwalają mi lepiej rozumieć problemy z jakimi spotykają się moi Klienci niezależnie od tego czy są oni pracownikami pierwszego kontaktu z Klientem czy menadżerami średniego lub wyższego szczebla, czy sami prowadzą własną działalność.

Proponuję Ci relację opartą na szacunku, współpracy, komunikacji i zaangażowaniu.


Jeśli potrzebujesz MOCY by dokonać zmian w swoim życiu - ZAPRASZAM CIĘ.

Kontakt ze mną- tel. 608 730 134 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.